3 міфи про видалення татуажу влітку

Ми помітили дивну закономірність: влітку на вилучення приходить менше людей. Стало цікаво і ми почали опитувати клієнтів: чому так? Виявляється, люди вважають, що видаляти тату або татуаж влітку, у спеку більш травматично, боляче та небезпечно.

Насправді, це міф, але багато хто вірить, переносить на осінь або навіть перериває процедуру на середині.

Сьогодні розбираємо головні міфи про видалення перманентного макіяжу влітку

Міф 1: влітку більше опіків

Якщо процедура виконана правильно, опіків та травм не буде. При видаленні лазером шкіра залишається цілою.

Майстер каже, що після процедури будуть опіки? – Чудово, це сигнал: він просто не вміє її робити. Біжіть із салону, не оглядаючись.

Під час процедури видалення жодних опіків не повинно бути!

Міф 2: влітку видаляти болючіше, ніж узимку

Насправді, відчуття від процедури не залежать від погоди. Від психологічного настрою, індивідуальних больових відчуттів, виспанності залежить. Від дощу, снігу, бурі чи спеки – ні.

Міф 3: після процедури не можна контактувати з водою

Після видалення шкіра ціла, на ній не залишаються рани, шрами чи порізи. Зону після процедури не можна нагрівати – ми просимо утримуватися від гарячого душу та парних ванн.

Так виглядає шкіра після видалення

Як насправді буває

  1. Два тижні після видалення шкіру потрібно захищати від тепла та прямих сонячних променів. Це означає, що не можна перебувати на відкритому сонці та відвідувати лазню/сауну. Потрібно на пляж? Беріть з собою парасольку, щільний капелюх, що закриває, і охолодні подушечки для шкіри.
  2. До та після процедури шкіру охолоджують крижаними подушечками та накладають заспокійливий крем. Після процедури краще не перебувати на спеці, а бути під кондиціонером, поїхати додому та пересидіти вечір у кімнатній температурі.
  3. Зону не можна тримати під гарячою водою. Митися у контрастному душі, у річці, у морі чи океані можна.

Якщо ви не плануєте поїздку на море, а старий перманентний макіяж набрид або погано виглядає, вам спокійно можна йти на видалення

Замовте консультацію – і
приходьте в гості!

Майстер вислухає ваші побажання, вивчить тип шкіри та особливості обличчя.
Ви отримуєте рекомендації щодо образу та процедур, які підійдуть вашій зовнішності

Наші контакти:

Замовити консультацію

Щоб отримати консультацію, заповніть цю форму або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. taplink.cc/evgeniya_shevela

Послуга