Татуаж почали робити на початку нульових. На той час це була досить болісна процедура, на яку йшли мало хто. З того часу процедура розвинулася і стала безпечнішою.

Після цієї статті ви розбиратиметеся в техніках перманентного макіяжу і зможете пояснити майстру його мовою, що хочете від нього отримати.

З чого все починалося

Спочатку був татуаж. Татуювальники, які малювали куполи та русалок, тими самими фарбами набивали брови клієнтам.

Таким татуаж був раніше

Майстер вводив голку з пігментом глибоко в шкіру і робив повне заливання брови. На обличчі виходив максимально щільний зафарб, без штрихів та смуг. Фарба вбивалася в глибокі шари дерми, згодом синіла або ставала фіолетовою. Видалити татуаж можна, але це довго та боляче.

Тоді стали шукати більш натуральні методи фарбування. Так з’явилися пудрова техніка, машинна волосинка та мікроблейдинг: початок перманентного макіяжу.

Еволюція перманентного макіяжу

Майстри розвивали та допрацьовували техніку, щоб результат виглядав максимально натурально. Так з’явилася пудрова техніка – в якій майстер за допомогою апарату створює напилення, яке надає густоти, форми та насиченості кольору.

Техніка пудрових брів

Ще розробили техніку мікроблейдингу, де майстер промальовує волоски ручним методом за допомогою ручки, на кінці якої прикріплено спайку голок.

Так виглядає робота мікроблейдингу

Машинна волосина – це техніка, коли майстер імітує волоски. Єдина відмінність від мікроблейдингу – процедура робиться машинкою. Така техніка, як мікроблейдинг, підходить не кожному, т.к. все залежить від шкіри. Ці техніки підійдуть для жителів півдня зі щільною шкірою, але не рекомендуються для слов’янського типу шкіри – ніжнішого.

Процедуру перманентного макіяжу найчастіше замовляють жінки, щоб підкреслити або змінити форму та колір брів, губ, повік.

У наступній статті розповімо про те, як звичайній людині відрізнити татуаж від перманентного макіяжу.

Замовте консультацію – і
приходьте в гості!

Майстер вислухає ваші побажання, вивчить тип шкіри та особливості обличчя.
Ви отримуєте рекомендації щодо образу та процедур, які підійдуть вашій зовнішності

Наші контакти:

Замовити консультацію

Щоб отримати консультацію, заповніть цю форму або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. taplink.cc/evgeniya_shevela

Послуга