Процедура перманентного макіяжу починається ще до того, як клієнт ліг на кушетку до майстра. Раніше ми розповідали про те, як шкіра може стати на заваді майстру працювати, а клієнту – погіршити профарбування або прискорити його знебарвлення.

Грамотний майстер знає, як провести процедуру максимально безболісно та зберегти результат довше, навіть працюючи з дуже примхливою та складною шкірою.

Тому перед тим, як лягти на кушетку, запитайте свого майстра про рекомендації: що можна і не можна робити до процедури.

3 обов’язкові поради для будь-якого типу процедури

Доглядайте шкіру. Процедура перманентного макіяжу починається в ту саму хвилину, як ви записалися до майстра. Навіть якщо вам призначили час через 2 тижні, ми рекомендуємо максимально доглядати цю зону. Зволожувати шкіру, знімати макіяж перед сном. За добу до процедури не пийте чай, каву та алкоголь.

Перед процедурою добре виспіться. Уникайте фізичних навантажень.

Уникайте сонячних променів. За місяць до процедур і ще місяць пізніше не можна засмагати або перебувати під прямим сонячним промінням. Якщо у вас попереду відпустка, краще перенесіть запис пізніше – або запасіться сонцезахисними SPF-засобами.

Буває, що в салоні не дають рекомендації та готові покласти на процедуру одразу після запису. У цьому випадку краще бігти із салону, не оглядаючись. В одному з наступних постів ми розповімо докладніше про це.

Краса вимагає жертв


Але ми все одно знаємо, як це складно: не пити кави і ховатися від сонця, коли рік чекав на відпустку.

Замовте консультацію – і
приходьте в гості!

Майстер вислухає ваші побажання, вивчить тип шкіри та особливості обличчя.
Ви отримуєте рекомендації щодо образу та процедур, які підійдуть вашій зовнішності

Наші контакти:

Замовити консультацію

Щоб отримати консультацію, заповніть цю форму або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. taplink.cc/evgeniya_shevela

Послуга