Еволюція ПМ: від татуажу до пудрової техніки

Якщо коротко – у майстерності спеціаліста. Майстерність фахівця полягає в тому, що він не вводить пігмент глибоко у шкіру, тому фарба з часом не переходить у сині, зелені чи фіолетові відтінки. Натомість пігмент лежить на поверхні, виглядає більш натурально та красиво.

Якщо в татуажі використовували звичайну фарбу для татуювання на тілі, то в перманентному макіяжі майстер працює із спеціальним пігментом для шкіри на обличчі. Це більш очищений вид пігменту, він стійкий до ультрафіолетових променів і не змінює свого тону з часом.

На відміну від татуажу, пігмент вводять у верхній шар дерми. Клієнт отримує натуральний ефект, а результат тримається у середньому 2 роки.

Як це роблять у нашій студії

У нашій студії ми не працюємо з татуажем, тому що цей дідівський спосіб застарів та виглядає ненатурально. Натомість продумуємо і створюємо для клієнта ескіз, за ​​яким робимо малюнок безпечним пігментом. Майстер проводить процедуру максимально акуратно та безболісно.

Створюємо ескіз за формою обличчя

Ми точно знаємо, що краса та знання врятують світ. Тому у себе в салоні ми проводимо курси та майстер-класи з технік перманентного макіяжу. У нас маленькі групи, тож кожен учень отримує максимум уваги.

Замовте консультацію – і
приходьте в гості!

Майстер вислухає ваші побажання, вивчить тип шкіри та особливості обличчя.
Ви отримуєте рекомендації щодо образу та процедур, які підійдуть вашій зовнішності

Наші контакти:

Замовити консультацію

Щоб отримати консультацію, заповніть цю форму або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. taplink.cc/evgeniya_shevela

Послуга