Як відрізнити майстра від шкідника

Сьогодні коротко ділимося лайфхаками, які допоможуть відрізнити майстри від ломастерів

1. Зверніть увагу на приміщення, робоче місце та одяг спеціаліста. Все має бути ідеально чистим. Одяг та взуття – лише змінні. Хороший знак, якщо майстер пропонує клієнтам надіти бахили або одноразові капці.

Запитайте майстра, як він обробляє інструменти. Якщо тільки ультрафіолетом та спиртом, можна відразу залишати салон. Ці засоби обробки не забезпечують стерильність. Для стерильної дезінфекції потрібна спеціальна термообробка.

У цьому сухожарі ми стерилізуємо інструменти

2. Попросіть фахівці показати фото виконаних робіт через місяць після процедури. За цей період шкіра встигає оновитись, і тоді проявляється справжній результат перманентного макіяжу.

Ще перегляньте фото робіт через 1-2 роки після процедури. Якісний ПМ візуально йде, його майже не видно. Якщо роботу було зроблено погано, зона ПМ може “попливти” по шкірі або піти в інший відтінок.

На фото – робота Євгенії через 1,5 роки

3. Зверніть увагу на ціну. Процедура перманентного макіяжу не може коштувати 200 чи навіть 800 грн. Така ціна означає, що майстер не вкладається у навчання чи використовує дешеві матеріали. Неякісний пігмент може спричинити алергію. Через час розтушовування стає не рівномірним або змінить колір. Вартість якісного перманентного макіяжу рідко буває нижчою за 1500 грн.

Цей перелік не є ідеальним. Ми знаємо випадки, коли клієнту шкодили салони та майстри з давно усталеною репутацією та кілометровим пакетом портфоліо. Але він максимально допоможе відсіяти неякісних фахівців та зрозуміти, наскільки салон компетентний у послузі.

Якщо в салоні відмовляються відповідати на запитання або показувати фото робіт, швидше за все майстер недосвідчений чи салону є що приховувати.

Ми не ретушуємо фото робіт перед публікацією

Перманентний макіяж – це робота з обличчям. Тому ми не рекомендуємо експериментувати та ризикувати їм, навіть якщо ціна здається цікавою, а фото робіт – ляльковими.

Замовте консультацію – і
приходьте в гості!

Майстер вислухає ваші побажання, вивчить тип шкіри та особливості обличчя.
Ви отримуєте рекомендації щодо образу та процедур, які підійдуть вашій зовнішності

Наші контакти:

Замовити консультацію

Щоб отримати консультацію, заповніть цю форму або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. taplink.cc/evgeniya_shevela

Послуга