Хтось любить Prada, комусь подобаються фото дітей та котів, а особисто я, як майстер перманентного макіяжу, обожнюю шкіру, яка пропонує працювати з собою.

Як це зазвичай буває

“Як по маслу” – ця фраза найкраще описує процедуру зі шкірою, яка дає працювати. М’який зволожений епідерміс без лущення з дрібними порами – це короткий опис ідеальної поверхні для виконання перманентного макіяжу. І це рідкість.

У салоні ми працюємо з різними типами шкіри: жирною і пористою, сухою і судинною, проблемною і лущиться. З такою шкірою складно працювати: за ідеальне фарбування потрібно боротися.

З якою шкірою найскладніше працювати

У ЗОНІ БРОВІВ

Жирна шкіра, розширені пори, лущення, вугри – це шкіра з так званим високим епідермісом. З такою поверхнею потрібно дуже делікатно працювати, щоб зробити ідеальне фарбування і зберегти пігмент довше.

У ЗОНІ ГУБ

Якщо клієнт вводив у губи гілаурон, процедуру можна проводити тільки через 60 днів.

З гілаурон працювати не важко: набагато складніше працювати з пересушеною шкірою. Тому з моменту запису на процедуру ми клієнту даємо рекомендацію постійно зволожувати губи.

У ЗОНІ ПОВІК

Розтушовка повік – найскладніша процедура у перманентному макіяжі. Найскладніше працювати з судинною шкірою – навіть найделікатніша процедура травмує капіляри: вони наливаються кров’ю та утворюють дрібні гематоми. Гематом боятися не потрібно: вони сходять протягом 12 годин.

Хороший майстер впорається як із сухою шкірою, так і з розширеними порами. Але грамотний знає: щоб клієнт вийшов із салону без болю, з ідеально гарним фарбуванням, важливо правильно підготувати шкіру до процедури.

У наступній публікації поділимося рекомендаціями: що робити, якщо природа нагородила недосконалою шкірою.

Замовте консультацію – і
приходьте в гості!

Майстер вислухає ваші побажання, вивчить тип шкіри та особливості обличчя.
Ви отримуєте рекомендації щодо образу та процедур, які підійдуть вашій зовнішності

Наші контакти:

Замовити консультацію

Щоб отримати консультацію, заповніть цю форму або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. taplink.cc/evgeniya_shevela

Послуга