Брови в мікроблейдингу виглядають добре одразу після нанесення. Але вже за місяць пігмент розпливається, змінює колір. Брови виглядають криво та ненатурально.

Чому так відбувається, і які небезпеки у цій технікі — розуміємо у статті.

Що таке мікроблейдінг

Так називають виконання малюнка за допомогою мікроскопічних розрізів. Барвистий шар вводять ручкою з плоскими голками, що акуратно розсікають шкіру. Пігмент потрапляє в розріз, потім на його місці утворюється забарвлена ​​спайка, що імітує справжню волосину.

Мікроблейдінг підходить для азіатської зовнішності. У сухий пігмент менше розповзається і ефект тримається довше. У людей східної зовнішності шкіра більш ущільнена і темна – на ній волоски носяться довше і виглядають краще. Навіть вони попливуть, але це мало помітно.

Переваги:

  • Коштує дешевше за перманентні техніки.
  • Виглядає красиво одразу після процедури.

Небезпеки процедури

Мікроблейдинг не рекомендують людям із європейською та слов’янською зовнішністю. У таких людей більш пухкий епідерміс, рисочки на шкірі швидко втрачають форму. Краса зіпсується вже за 6-8 тижнів. У деяких випадках вид губиться через 10-12 днів – відразу після загоєння. У мікроблейдінг є багато інших нюансів.

Тип шкіри

На жирній або комбінованій дермі все нанесене розпливеться, як чорнило на промокашці. Лінія шириною півміліметра через 2-3 тижні стане міліметровою, а через рік буде завширшки 2 мм. Окремі волоски зливаються і перетворюються на простий татуаж.

Щоб пофарбувати жирний тип, доводиться робити надрізи більше та глибше. Після цього залишаються рубці. Ще шрами з’являються на тонкому епідермісі, схильний до сухості. Їх неможливо перекрити татуажем чи напиленням – сліди буде видно.

Тон

На світлому обличчі часто малюють коричневим. Барвник замішують на основі червоного, тому через 1-2 місяці. малюнок червоніє. Якщо в роботі домагалися чорного, вони синіють.

Спосіб виконання

Іноді, щоб зробити вигляд натуральнішими, майстри комбінують техніки — під рисочки наносять тінь. В результаті на обличчі залишається форшмак: немає рівномірного зафарбування, ні чітких ліній.

Чому піксель краще

Тіньову техніку застосовують для людей зі світлим слов’янським обличчям та ніжною шкірою. Пудра більш стійка в носінні, виглядає натуральніше, не залишає рубців.

4 переваги пудрового напилення:

  1. Природний вигляд. Колор завжди розпливається – це фізіологія. У мікроблейдингу креслять смужки, що переходять у рівномірне забарвлення. У піксельної техніки ставлять точки, що утворюють акуратну тінь з плавним переходом. Це виглядає як нанесений легкий макіяж.
  2. Менше травматизму. Точкове введення пігменту гоїться швидше, ніж надрізи, і не залишає шрамів.
  3. Велика стійкість у носінні. Тіні носять до 2 років, мікроблейдинг – 6-8 тижнів. Якщо жирність та щільність у нормі — максимум до півроку
  4. Універсальність. Волоскове нанесення годиться для східної шкіри: темної та товстої. Піксельне – для будь-якого типу та жирності.

Якщо мікроблейдинг погано вийшов або розтік, його не можна просто перекрити. Потрібно як мінімум освітлити та нейтралізувати попередню фарбу, щоб відтінки не змішалися. Найчастіше його повністю видаляють лазером чи ремувером. У середньому необхідно 5 сеансів лазера. У критичних випадках – до 15.

Щоб мікроблейдинг вийшов ідеальним, потрібно дотримуватися багато умов та враховувати нюанси. Зробити гарний пудровий татуаж брів простіше та безпечніше. У нього менше протипоказань та ризиків, клієнт отримує ту форму та колір, яку хотілося.

Замовте консультацію – і
приходьте в гості!

Майстер вислухає ваші побажання, вивчить тип шкіри та особливості обличчя.
Ви отримуєте рекомендації щодо образу та процедур, які підійдуть вашій зовнішності

Наші контакти:

Замовити консультацію

Щоб отримати консультацію, заповніть цю форму або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. taplink.cc/evgeniya_shevela

Послуга