Чи можна на процедуру з герпесом?

Минулого тижня клієнтка хотіла записатися на ПМ губ. У розмові згадала, що раз на 2-4 тижні, як по годинах, у неї з’являється герпес. В інших студіях її запевнили, що головне – попити ацикловір за три дні до процедури, і тоді нічого не буде.

На жаль, це дуже “чого буде”. Мені довелося відмовити клієнту у процедурі. У цьому пості розповім про 3 випадки герпесу і коли з ним можна йти на процедуру ПМ.

1.

Герпес у загостреній формі.
Вам категорично не можна на процедуру

Шкіра перед процедурою має бути в спокійному стані, без лущення. Якщо вискочив герпес, спочатку його потрібно вилікувати і прийти до нас після повного відновлення шкіри. Порушувати правило безпеки не можна: пігмент не лягає на запалену зону. Після процедури на місці ранки не буде кольору.

Ми ніколи не беремо на процедуру клієнтів, якщо у них на шкірі ранки, запалення чи герпес. Навіть якщо клієнт прилетів із-за кордону.

2. Герпес проявляється регулярно.
Вам поки що не можна на процедуру

Хронічні загострення виникають, коли у крові високий рівень вірусу герпесу. Я десь читала, що ПМ знижує рівень вірусу, герпес вискакує рідше. Це не правда.
Герпес вказує: в організмі щось йде не так. Високий рівень вірусу – серйозна нагода сходити до лікаря, щоб не стало гірше. Після курсу лікування чекаємо у себе на процедурі.

3. Герпесу не буває чи з’являється рідко.
Ви можете на процедуру

Якщо герпес проявляється кілька разів на рік, можна робити ПМ.

Ідеальний стан шкіри для ПМ

Замість підсумку

Я не раджу експериментувати із протигерпесними препаратами. Вони не дають 100% гарантії, але можуть зашкодити організму. Якщо у вас кожні два тижні висипає герпес, то краще піти до лікаря на обстеження.

Замовте консультацію – і
приходьте в гості!

Майстер вислухає ваші побажання, вивчить тип шкіри та особливості обличчя.
Ви отримуєте рекомендації щодо образу та процедур, які підійдуть вашій зовнішності

Наші контакти:

Замовити консультацію

Щоб отримати консультацію, заповніть цю форму або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. taplink.cc/evgeniya_shevela

Послуга