Анастасії про досвід видалення ПМ.

Заплатити майстру за ПМ брів, а потім щоранку зафарбовувати наслідки процедури – дуже неприємний досвід. Я знаю про нього не з чуток.

Мене звуть Анастасія, і я медсестра. Мій робочий день починається о 7 ранку і закінчується останнім пацієнтом

Люблю гарно виглядати, але через графік часу на себе мало, кожну вільну хвилину хочеться пустити на сон чи їжу. Якщо проспала, доводиться бігти стрімголов: яка вже тут краса!

А так хочеться з’являтися на роботі зі свіжим обличчям та акуратним макіяжем. 6 років тому я задумалася про те, щоб зробити собі брови. Це було модно, і я могла забути про щоденне підфарбовування. Ось що з цього вийшло.

Після першого ПМ на обличчі застигло вираз подиву

Першого майстра мені порадила знайома. Перш ніж йти на прийом, я дивилася фотографії, читала відгуки. Подивитися було на що – майстер працювала вже 5 років. Через кілька днів студії мережі я зібралася з духом і записалася на сеанс.

Перший ескіз мені не сподобався. Майстер перемалювала та запропонувала мені самій його підправити. Просто дала в руки олівець і сказала: Малюй. Я зробила щось, що здалося мені прийнятним. Фінальний варіант майстер перенесла на мої брови, змастила шкіру анестетиком та розпочала процедуру.

В мене від природи асиметричні брови. Майстер вигадала як зробити ПМ, щоб брови виглядали однаковими“Набиватимемо вище лінії росту волосся – повіка з часом опускається”

Незважаючи на анестезію, було боляче. Постійно текли сльози, я навіть поскаржилася до майстра. Вона відповіла, що це нормально: на бровах тонка шкіра та кістка близько розташована.

Через сорок, майже пекельних, хвилин я подивилася на результат. Брови вийшли широкими і темними, одна вище за іншу. Просто жах – я відмовилася від корекції. Можливо, це важлива процедура, але не в того майстра.

Так виглядав мій старий татуаж

Брови загоїлися, скориночки зійшли – і тут я розумію, що доведеться фарбуватися. Нові брови створювали вирази на обличчі. Якщо я не встигала підфарбовувати їх, оточуючим здавалося, що я постійно ходжу здивованою.

Зараз я згадую це зі сміхом. Але тоді я заплатила за цей ефект 700 гривень (27.9 $) своєї медичної зарплати.

Висновок: якщо ескіз не влаштовує вас на 100%, попросіть фахівці його переробити. Краще перемалювати хоч 10 разів! Але лягати на процедуру краще з бездоганною формою. З цією формою ви будете ходити щодня, місяцями чи роками.

Якщо майстер накосячив з формою чи кольором, краще йти на видалення, а не на корекцію. Часто для корекції змішують пігменти та заганяють їх ще глибше у шкіру. Через пару місяців стане тільки гірше: форма розпливеться, колір стане зеленим, синім чи червоним.

Не можна видалити. Що майстри роблять із невдалим ПМ

За кілька років брови вицвіли і стали сірими. Та й необхідність постійно фарбуватися дратувала.

Я почала шукати спеціаліста, який перекриє брови новим татуажем. Мені порадили дівчину з добрими рекомендаціями, і я пішла до неї на консультацію.

Вона відмовилася братися за перекриття, але порадила салон, де добре видаляють.Рівні чорні лінії буде видно під будь-яким перекриттям. Тут треба лише видаляти”

Згодом я консультувалася з іншими майстрами. Скрізь радили лазерне видалення: має бути швидко та надійно. Я не хотіла знову відчувати хворобливі процедури, бо відкладала процедуру.

Знайома сказала, що знає салон, де видаляють брови без болю. Так я дізналася про MyLifeBeauty Studio.

Висновок: хороший знак, якщо майстер відмовляється виконувати процедуру. Це означає, що він бере гроші тільки за роботу, якою впевнений. З таким майстром корисно радитись, що робити далі чи куди звернутися.

Йти на корекцію можна, якщо форму виведено добре, і пігмент виглядає красиво. Неправильно перекривати помилки корекцією. Якщо майстер наполягає, що зможе перекрити татуаж без вилучення – біжіть від нього.

Видалення брів у MyLifeBeauty Studio

Звертатися до студії було страшнувато. Мені розповідали, що лазер – процедура не з приємних, тому довго дивилася фотографії робіт, читала відгуки, вивчала інформацію про процедури та майстрів студії.

Коли наважилася, то потрапила ще й на знижку: 50% на перший сеанс. Вилучення тоді коштувало 350 грн (13.9$).

Павло оглянув мене та сказав, що я правильно зробила, відмовившись від корекції. Пігмент могли занапастити ще більше. Видаляти повторний татуаж складніше та болючіше.

Перші сеанси були болючими, сльози текли струмком.
Але чим більше йшов пігмент, тим менше болю я відчувала
На останньому сеансі майже не
було неприємних відчуттів 

Павло швидко працює лазером: 30 секунд – і можна йти. За шість процедур він повністю прибрав старий татуаж.

Відразу визначити кількість процедур видалення не вдасться. Це залежить від пігментів у старому татуажі, якості корекції, часу з останньої процедури. Навіть гарний майстер дає лише приблизний прогноз
Мої брови після 6 процедур видалення лазером – від пігменту не залишилося і сліду

Нарешті гарні брівки

Мои новые бровки в Инстаграм: @lys_a_nvg

Після невдалого досвіду я думала, що ніколи більше не піду на ПМ. Але в студії було багато дівчат з гарним перманентним макіяжем брів, повік та губ. Рівні форми, гарний пігмент.

Мені теж захотілося зробити гарні брівки. До студії вже була довіра.В голові тижнями крутилася думка: може, мені більше не доведеться поратися з косметикою вранці?

Півроку, поки видаляли старий ПМ, Павло та Євгенія консультували мене та розповідали, як проходить у них процедура, відповідали на запитання. Я бачила Євгену у роботі з клієнтами та учнями.

Як медсестра, я звертаю увагу на те, як дезінфікують інструменти, у чому працює майстер, чи є на ньому шапочка, халат та бахили.

Одних рукавичок мало: майстер може їх натягнути, але працювати у вуличному одязі та взутті

Стерильність процедур MyLife Beauty мене остаточно підкупила. Тому, коли записувалася на процедуру, то була впевнена, що все буде добре.

У день процедури мені нічого не треба було креслити. Євгенія сама зробила малюнок, оформила ескіз та погодила його зі мною. Година пішла створення форми і ще годину – на процедуру.

Я не чекала сильного болю від процедури. Але коли Євгенія сказала, що я спатиму, то не повірила її словам. Це ж голка: яке там спати?

Під час процедури було настільки спокійно та комфортно, що я й справді майже засиналаЛежачи на кушетці, я переживала про одне: аби не заснути остаточно

Доглядати нові брови було легко: я протирала їх хлоргексидином і мазала вазеліном, щоб не пересихали.

Корочки сходять через 3-4 дні. Пару тижнів шкіра свербить, але брови виглядають природно. За місяць вони повністю гояться. У вересні йду на корекцію.

Так виглядали мої брівки одразу після процедури

5 порад тим, хто зважився на ПМ

Саме про такі брови я й мріяла

Я задоволена своїми новими бровами. Навколишні думають, що будь-якого дня і за будь-якої погоди я завжди підфарбована, роблять компліменти.

Думаю підкреслити ще й губи, але поки що не наважуюсь. Дочекаюся корекції, налюбуюся новими бровами – а там буде видно.

1. Звертайтеся до перевіреного салону. Процедура у професійному салоні коштує дорожче, ніж у майстра вдома. Краще заплатити більше на початку, щоб пізніше не переплачувати за видалення.

2. Довіряйте лише необробленим фотографіям. Фотошоп видаляє проколи майстра, робота здається красивішою. На звичайному фото з телефону світло не виставлене, ракурс може бути ламаним. Робота видно як є. Не раджу звертатися до майстра, який не має фото без обробки.

3. Шукайте фото робіт. Справжня якість ПМ видно лише після загоєння: за кілька місяців і навіть років. Тривожний знак, якщо у майстра немає робіт, що зажили

4. Попросіть майстра розповісти про процедуру. Фахівець покаже фото робіт, що зажили, пояснить як він діятиме, дасть поради щодо загоєння брів, повік або губ. Досвідчений майстер не скаже: “Якщо щось піде не так, потім все перекрою”.

5.Дізнайтесь, чи є у майстра учні. Если человек обучает других, скорее всего, он хорошо разбирается в своем деле.

Замовте консультацію – і
приходьте в гості!

Майстер вислухає ваші побажання, вивчить тип шкіри та особливості обличчя.
Ви отримуєте рекомендації щодо образу та процедур, які підійдуть вашій зовнішності

Наші контакти:

Замовити консультацію

Щоб отримати консультацію, заповніть цю форму або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. taplink.cc/evgeniya_shevela

Послуга