Чи варто піддаватися швидкому вирішенню проблеми? До нас у студію перманентного макіяжу MYLIFE часто звертаються клієнти із проханням перекрити стару роботу на обличчі. Такі запити з’являються з таких причин: робота була виконана давно і техніка, яку зробили клієнту неактуальна, також можливо, що недосвідчений або недостатньо кваліфікований майстер виконував роботу і просто накосячив. Процедура перекриття перманентного макіяжу є актуальною, але не завжди доречною.

Перекриття старого або невдалого татуажу брів

На фото татуаж брів із прозорими залишками пігменту сірого кольору. В даному випадку неприємний відтінок можна навіть нейтралізувати, не застосовуючи спеціальні пігменти коректори і перекриття татуажу пройде цілком успішно. Але варто звернути увагу на форму, тут вона розташована вище за природний ріст брів і її необхідно видаляти, т.к. якісний сучасний перманентний макіяж виглядає вигідно у зоні зростання своїх брів. В даному випадку не варто жертвувати своїми волосками, винятком може бути якщо свій ріст волосків брів відсутній.

Цьому татуажу брів більше 15 років і він виконаний за дуже старою технікою та такими ж пігментами. Видно, що він віддає синьової та його щільність дуже висока. В даному випадку перекриття татуажу не можливе для отримання якісного результату. Було проведено чотири процедури лазерного видалення і можна робити новий перманентний макіяж без будь-яких перекриттів.

Тут результат нашарування пігменту майстром з недостатнім досвідом, в результаті маємо сіро-різнокольорові брови і велику щільність із заглибленнями, що створює чіткі межі брів. Перекриття невдалого татуажу у разі неможливо. Необхідні процедури виведення пігменту, щоб нейтралізувати колір і зробити відтінок теплим та прозорим.

Перекриття татуажу брів червоного кольору можливе. На фото грань допустимої густини пігменту. Щоб перекрити цей небажаний відтінок необхідно використовувати кольори коректори і зверху наносити вже бажаний відтінок, в результаті перекриття виглядатиме яскравим, що не має градієнта і форму доведеться залишити ту, яка є на даний момент. Настійно рекомендували видалити наявний пігмент, і тільки в цьому випадку можна отримати сучасні пудрові брови.

Перекриття татуажу губ

У перекритті татуажу губ набагато більше нюансів, т.к. в сучасному перманентному макіяжі, крім кольору пігменту, можна вибрати ще й прозорість ефекту загоєння, як видно на фото. Декілька варіантів щільності: «прозорий», «напівпрозорий», «помадний». Завдяки розробкам Євгенії Шевела за напрямком «Формула залишку» можна точно контролювати щільність загоєння пігменту.

Логічно якщо є щільне помадне фарбування, то без видалення пігменту отримати натуральний прозорий ефект не вийде.

Якщо згодом виявився небажаний відтінок, то перекриття татуажу можливе лише якщо робота була виконана не щільними пігментами і форма влаштовує клієнта, т.к. поміняти форму навряд чи вдасться. Краще такі моменти дізнатися на безкоштовну консультацію у наших фахівців.

Але якщо все ж таки хочеться перекрити татуаж губ, змінивши при цьому форму. Важливо розуміти, що при будь-якому перекритті кожне наступне нанесення пігменту розширює форму та ущільнює пігмент. У перманентному макіяжі губ неприпустимий вихід пігменту за межі червоної облямівки губ, докладно про це зазначено у статті «перманентний макіяж не збільшує губи». Якщо форма вже створена на межі червоної облямівки, то при зміні дизайну акварельних губ доведеться вийти за контур, що є неприпустимим. Слід без видалення тут не обійтися, всього кілька процедур і можна робити сучасний перманентний макіяж.

Перекриття татуажу повік

При виправленні кольору в перекритті татуажу повік важливо зважати на які залишки пігменту доводиться працювати. У разі коли старий татуаж синього кольору або пігмент у шкірі «поплив» необхідне лазерне видалення, т.к. через час синій відтінок все одно виявиться, а пігмент «розповзеться» ще більше.

Ситуація, коли колір пігменту має сірий відтінок і хочеться поміняти форму розтушовки або стрілки, допустима до перекриття. Але наступна форма, яку Вам зможе запропонувати майстер, буде більшою за попередню, т.к. Необхідно повністю закрити наявний татуаж повік. Великі розтушовки не завжди можна виконати, все залежить від будови століття і є обмеження, за які фахівець вийти не зможе і знову ж таки доводиться виводити пігмент.

Висновки: перекриття старого або невдалого татуажу зовсім не панацея, але у певних випадках успішно застосовується. Існує багато «але» і обмежень, тому що перманентний макіяж – це процедура яка залишається з вами на тривалий час і ватним диском його не прибереш якщо набрид. Довіряйте своє обличчя фахівцям, які не просто виконають будь-яке ваше прохання, але й порадять який колір, дизайн, ефект вибрати для того, що напилення доповнювало ваш образ і тішило.

Замовте консультацію – і
приходьте в гості!

Майстер вислухає ваші побажання, вивчить тип шкіри та особливості обличчя.
Ви отримуєте рекомендації щодо образу та процедур, які підійдуть вашій зовнішності

Замовити консультацію

Щоб отримати консультацію, заповніть цю форму або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

Послуга