ПМ – народжувати було не так боляче

Я сиджу за столом і слухаю розповідь клієнтки. Красива дівчина п’є ромашковий чай, сьорбаючи його зі сльозами. Вона зовсім не плаче: просто кілька днів тому проходила процедуру по віках (не у нас у студії).

Майстер виявився недосвідченим: коли знеболював зону століття, анестетик попередньої анестезії потрапив клієнтці у око. У дівчини опік рогівки ока. Біль пекельний, не минає кілька днів: хто знайомий з пологами, той розуміє поріг відчуттів.

Моя героїня виявилася не боязким десятком: вирішила ризикнути ще раз і в іншому салоні зробити процедуру по бровах. Тепер сидить переді мною – боїться, що буде так само боляче.

Розповідаю правду: на який біль чекати від процедури ПМ.

ПМ – це боляче

Це не правда! Процедура справді не з приємних, але потерпіти можна: поскубувало трохи – і забули. Я знаю три головні причини, які викликають біль на процедурі.

Причина 1: Неправильна анестезія

У моєї клієнтки опік рогівки стався з двох причин:
А) Недосвідченість майстра.
Б) Погана анестезія.

Майстри часто використовують сумнівні бовтанки з токсичного лідокаїну. Потім застилають шкіру плівкою, як скотчем заклеюють. Біда, якщо така отрута потрапить у вічі: зір може погіршитися.

Тому ми використовуємо лише американську крем-анестезію Mesonumb. Крем лягає тонкою невидимою плівкою і йде “вглиб” шкіри. Анестезія не розтікається століттями як сметана.

Причина 2: Майстер не вміє працювати

Професійні майстри кажуть: робити паркани замість пікселів. Це означає робити порізи на шкірі замість акуратних маленьких дірочок. Звідси розпухлі повіки та червоні очі.

Однією ногою у дверях!

Сьогодні не встигаю закінчити історію: розпочинається курс навчання у майстрів. Чекайте на продовження в наступній публікації!

Замовте консультацію – і
приходьте в гості!

Майстер вислухає ваші побажання, вивчить тип шкіри та особливості обличчя.
Ви отримуєте рекомендації щодо образу та процедур, які підійдуть вашій зовнішності

Наші контакти:

Замовити консультацію

Щоб отримати консультацію, заповніть цю форму або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. taplink.cc/evgeniya_shevela

Послуга