Чому ми не перекриваємо старий татуаж

Робити пудрові брови поверх старого татуажу не можна. Так я кажу щоразу, коли клієнти приходять у салон із синіми, чорними, червоними, фіолетовими бровами.

Це все одно, що принести борщ і попросити маму зробити з нього курячий суп. Ми не можемо отримати бульйон, коли в каструлі намішана купа продуктів.

Що буде, якщо перекрити татуаж ПМ?

ПМ – не радянська замазка

Якщо просто взяти і замалювати брови, чекайте 2 варіанти:

1. Кольори перемішуються у непередбачуваний відтінок. На ваших бровах вже є 1 пігмент. Майстер наносить на нього другий, а ви на виході отримуєте якийсь третій: зелений, фіолетовий, червоний.

2. Обличчя нагадуватиме позашлюбну сестру Брежнєва. Так відбувається, коли старий татуаж або ПМ перекривають темнішим тоном. Брови виходять занадто темними і здаються ширшими.

Такий ПМ псує обличчя, брови виглядають грубо та неприродно. Люди дивляться на вас, а бачать лише брови. Видаляти таке складно та довго.

Що зробити замість перекриття?

Якщо клієнтка приходить на процедуру ПМ із старим татуажем,
я відправляю її до нашого майстра видалення Павла

Татуаж зіпсованих кольорів веселки чи неякісний ПМ я раджу видаляти. На це піде кілька процедур, на виході ви отримаєте красиві натуральні брови.

На що тільки не підеш заради своєї зовнішності!

Популярні запити:

Замовте консультацію – і
приходьте в гості!

Майстер вислухає ваші побажання, вивчить тип шкіри та особливості обличчя.
Ви отримуєте рекомендації щодо образу та процедур, які підійдуть вашій зовнішності

Наші контакти:

Замовити консультацію

Щоб отримати консультацію, заповніть цю форму або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. taplink.cc/evgeniya_shevela

Послуга