Чому я виділяю 3 години на процедуру

“Одного разу в Голлівуді” Тарантіно триває майже 3 години. Приблизно стільки часу я відвожу працювати з кожним клієнтом.

Із Голлівудом усе зрозуміло: у місті Ангелів ніхто не поспішає. Але в мене, здавалося б, усе схоплено: нікого не треба підпалювати, рука набита, досвід є. На що йде стільки часу? Зараз розкажу.

20 хвилин – ескіз

Якщо майстер каже, що робить ескіз за 2 хвилини, тікайте від нього. Швидше за все, це чорновий варіант без узгодження – чи він просто дає ручку клієнту. На, мовляв, малюй сама.

У студії я витрачаю час, щоб:

  • Розпитати клієнта про побажання до форми та кольору
  • Пояснити, що підійде його зовнішності
  • Намалювати ескіз та погодити його

Буває, що клієнту не подобається ескіз. Тоді ми зупиняємось і не йдемо далі. Навіть якщо я вважаю форму правильною, все одно не змушуватиму клієнта ходити з ним на обличчі, а поетапно поясню чому саме так.

20 хвилин – анестезія

На зону ПМ накладаю крем-анестезію та тримаю 20 хвилин. Менше не можна, інакше буде боляче, як наприкінці Тарантіно. У цей час дівчата в смартфоні гортають соціальні мережі, читають або сплять.

1-2 години – процедура

У клієнтів зі шкірою на якій приємно працювати краще. На таку процедуру потрібно до 1 години. Так буває не завжди, у середньому процедура триває 1,5-2 години.

У роботі головне – безпека клієнта. Тому я навчаю студентів не поспішати “відтарабанити обличчя” і сама працюю без поспіху.

Зазвичай, після процедури у мене залишається 15-20 хвилин. За цей час я:

  • Забираю робоче місце
  • Випиваю чашечку кави
  • Роблю гарний інста-пост своїх робіт

Дуже люблю ці маленькі перепочинки – є час видихнути та підготуватися до приходу наступної клієнтки.


Замовте консультацію – і
приходьте в гості!

Майстер вислухає ваші побажання, вивчить тип шкіри та особливості обличчя.
Ви отримуєте рекомендації щодо образу та процедур, які підійдуть вашій зовнішності

Наші контакти:

Замовити консультацію

Щоб отримати консультацію, заповніть цю форму або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. taplink.cc/evgeniya_shevela

Послуга