Пологи чи ПМ: що болючіше? Продовження

Минулого разу ми розбиралися, чому процедура ПМ може бути болісною. Насправді проблема може виникнути не лише через руки майстра чи неякісну анестезію. Сьогодні розповім про причини, пов’язані з нашим мозком та тілом.

Причина 3: психологічний настрій

Коли клієнт боїться процедури, він сам собі посилює біль: мозок подає сигнали тривоги, а шкіра стає гіперчутливою. Іноді я жартую, що пізно боятися, коли вже ліг на стіл. На час процедури майстер – ваш найкращий друг.

До мене приходять дівчатка на зону повік та брів, які бояться підпустити когось до ока. Моє завдання – заспокоїти людину, розслабити її. Тільки тоді його шкіра дозволяє працювати із собою.

Бонус-причина: загальний стан організму

Буває так, що біль виникає через стрес організму. Поганий сон, втома, кофеїн зранку – все це впливає на шкіру та її чутливість. До процедури ми даємо невелике зведення правил: якщо їх дотримуватися, все проходить легко.

Як відбувається процедура насправді?

1. Ви добре висипаєтеся, проводите ранок без чаю/кави – і приходьте в студію у чудовому настрої.

2. Я готую шкіру до процедури, наношу тонкий шар анестезії. Вона вбирається 20 хвилин: у цей час ви базікаєте, моніторите стрічки в мережах і відпочиваєте.

3. Коли анестезія доходить до дерми, майстер розпочинає роботу. Я акуратно вводжу пігмент машинкою, кров не хльосе струмком, а зуби не зводить від болю.

4. Після процедури ви отримуєте з собою рекомендації та засоби догляду.

Зовсім не боляче!

От і все! Тепер щоранку ви прокидаєтеся з готовим обличчям.

Замовте консультацію – і
приходьте в гості!

Майстер вислухає ваші побажання, вивчить тип шкіри та особливості обличчя.
Ви отримуєте рекомендації щодо образу та процедур, які підійдуть вашій зовнішності

Наші контакти:

Замовити консультацію

Щоб отримати консультацію, заповніть цю форму або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. taplink.cc/evgeniya_shevela

Послуга