Художнє татуювання

Татуювання

Найякісніші матеріали та сучасне обладнання для створення художнього татуювання

У нашій студії за допомогою сучасних технологій створюють шедеври на тілі

  • 100% стерильність У нашій студії дотримуються всі етапи стерилізації
  • Безкоштовна порада спеціаліста Ми завжди підкажемо Вам
    як краще зробити малюнок на тілі
  • Створення індивідуального ескізу Художник створить ескіз спеціально для Вас

Не багато хто знає, що художнє татуювання бере свій початок на далеких та запилених полицях історії, понад 5300 років тому. Ці зображення на тілах людей виконували зовсім несподівані функції у культурній, соціальній, економічній та навіть медичній сферах. Вчені стверджують, що у давнину тату бачили, як оберіг від злих духів, побутових бід, диких звірів, тому нерідко зображували у собі захисні символи, тотеми, намагалися повторити забарвлення тварин. З часом художнє татуювання зазнало змін, був і привілеєм знаті, і способом ідентифікації у місцях позбавлення волі. Особливу популярність такий вид образотворчого мистецтва отримав у 20 столітті, став способом самовираження і почав сприйматися менш упереджено.
Новий виток розвитку ця культура відбувся у 21 столітті. В наш час і чоловіки, і жінки обирають свободу волевиявлення, комбінують різні сюжети на одному полотні.

Техніки художнього татуювання

Існують техніки, засновані на традиційних принципах, але на відміну від типового “це ж назавжди”, вони несуть ідею “щодня по-іншому”. Тимчасове татуювання – швидке, одноразове та необтяжливе альтернативи, а для когось – «тест-драйв». Знайомий усім індійський розпис – менді – тип натільного живопису, який виконує хна. Регулюючи концентрацію барвника, можна досягти діапазону відтінків: від світло- до чорно-коричневого. Майстер та його професіоналізм визначає скільки тримається подібний малюнок, термін носіння триває від кількох діб до тижня.
Іншим варіантом для мінливих людей та експериментаторів є перекладні тату, що стали популярними влітку 2020 року. Процедура не повинна виконуватися майстром, а може проводитися самостійно, трафарети можна придбати в магазинах одягу та аксесуарів у Києві та інших містах.

Як зробити вибір татуювання?

З розуму мас вже давно пішла страх «вічності», але щоб залишитися задоволеним, необхідно грамотно підходити до вибору художника та своєї безпеки. У салоні краси процедура зазвичай проходить професійно, з дотриманням санітарних норм і менш болючим, а ціна фіксована. Перед прийняттям рішення варто вивчити відгуки клієнтів, переглянути фото попередніх робіт у мережі, підібрати приклади бажаного результату та ескізи.
У нинішньому світі не залишається місця штампам, а тату – це, безперечно, мистецтво.

Замовте консультацію – і
приходьте в гості!

Майстер вислухає ваші побажання, вивчить тип шкіри та особливості обличчя.
Ви отримуєте рекомендації щодо образу та процедур, які підійдуть вашій зовнішності

Наші контакти:

Замовити консультацію

Щоб отримати консультацію, заповніть цю форму або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. taplink.cc/evgeniya_shevela