Скільки гоиться татуаж і як пережити цей час

Мені завтра на весілля. Набряк встигне зійти?

Ми у липні до моря їдемо. Губи встигнуть загоїтися?

У мене абонемент у басейн. Я зможу ходити плавати, якщо не мочити брови?

З цими питаннями клієнти на перший сеанс. Вони мріють, що все швидко регенерує, не завадить купатися, лежати на сонці, їздити на свята. Насправді, щоб вас тішили соковиті акварельні губи або акуратні пудрові брови, потрібно правильно пройти етапи загоєння.

Якщо ігнорувати рекомендації спеціаліста, шкіра отримає поганий відтінок або леопардові плями. У найкращому разі такий косяк зафарбують на корекції. У гіршому – треба видаляти та починати заново.

У цій статті ми зібрали важливу інформацію про те, як правильно доглядати шкіру в період загоєння.

Етапи загоєння татуажу губ, брів, повік

Постійні малюнки на обличчі приживаються приблизно однаково. Шкіра проходить три етапи:

1. Виникнення скоринок. Проступає сукровиця, місце регулярно протирають серветкою з хлоргексидином.

Поява скорин: 3 день

2. Лушпиння. З 4 діб починається активна регенерація клітин. Шкіра підсихає, утворюються скоринки

Пік лущення: 5 день

3. Повне відновлення шкіри. На 8-14 добу глибокі шари відновлюються, шкіра стає щільнішою, фарба приживається.

Загублені губки: 14 день

4 табу під час загоєння

1. Розпарювати

Поки пігмент приживається, заборонено розпарюватися у ванній, сауні, басейні навіть інтенсивно займатися спортом. Пробігтися легким підтюпцем можна, але вичавлювати себе до 7 поту не варто. З розпареної шкіри скоринки відпадуть раніше, забарвлення під ними не встигне закріпитися.

Що отримуємо: нерівномірний тон, плями, змінений відтінок. Роботу потрібно переробляти.

Що можна: вмиватися чистою водою, акуратно промочувати ділянки, що гояться, зменшити кількість тренувань, намагатися менше потіти.

2. Купатися

Свіже напилення – це ранка на обличчі. У водоймищі легко підхопити стафілокок, герпес, інші інфекції. А ще скоринки розмокнуть: привіт, розмитий барвник!

Що станеться: інфекції, висипання, герпес, нерівномірне забарвлення. 

Що дозволено: купатися через 2 тижні, коли все повністю загоїлося.

3. Загоряти

Молодій шкірі потрібен місяць, щоб насититися меланіном та захиститися від сонця. На сонці пігмент вигоряє, дерма гірше регенерує. Тому пробігтися вулицею під капелюхом або кепкою не гріх, але від засмаги під прямими променями утримайтеся.

У чому небезпека: полинялий вигляд, інший колір.

Що допустимо: лежати в тіні вранці або надвечір – через 3 тижні після того, як зійшли лушпиння.

4. Пити алкоголь

Поки шкіра регенерує, потрібно повністю виключити алкоголь. Алкогольні напої притуплюють імунітет, шкіра відновлюється довше.

Що отримуємо: довге хворобливе загоєння.

Що можна: бокал вина или пива через неделю после ПМ.

Здається, поки чекаєш перманентний макіяж, жодного життя немає
Реально – постійний макіяж повністю готовий за місяць. Після повторного сеансу стільки часу йде на відновлення. Після цього ви знову живете звичайним життям.

Як відбувається загоєння у різних зонах?

Загоєння повік

Пережити загоєння на очах найлегше.

Як воно проходить днями:

1. Ви виходите із салону з чіткими стрілками. Може виникнути невеликий набряк, він згасає за 1-2 години.

2. Вранці набрякають повіки, наче ви перед сном випили багато води. На тонкій шкірі це зникає до обіду: за 4-5 годин. На щільній – не виявиться зовсім. Користуються лише серветками з Хлоргексидином.

2-3. Йде загоєння без коштів. Обличчя не мажуть кремами або вазеліном, не фарбують. Тонкі скоринки відлущуються непомітно не завдаючи дискомфорту.

3-5. Корочки повністю відпадають.

5-7. З татуажем нічого не станеться у басейні. Дозволено фарбуватися тінями, тушшю.

7-14. Вже можна трохи засмагати, але тільки вранці та ввечері, коли сонце не дуже активне.

На повторному сеансі майстер додає яскравості, коригує форму, товщину.

Загоєння брів

Загоєння області залежить від типу шкіри та догляду.

Як проходить:

1. Відразу після процедури надбрівні дуги яскраві, широкі, як після фарбування бровиста.

2-6. Зверху підсихає, шкіра знизу оновлюється.

6-8. Струпи починають тріскатися. На сухій шкірі це виглядає як легке лущення. Якщо шкіра жирна з широкими порами, вона потріскується як ґрунт у посуху.

Відчуваєте свербіння? Потрібно терпіти. Не чухайте шкіру, намагайтеся взагалі до неї не торкатися. Якщо немає сил терпіти, чухайте поруч.

8-14. Лушпиння припиняється. Не можна користуватись декоративною косметикою. Але якщо потрібно відвідати серйозний захід, і хочеться приховати лушпиння, припустимо нанести порошкові тіні. Змивати косметику не можна, поки кірки повністю не зійдуть.

Часто жирна щільна шкіра схильна до утворення великих кірок. Коли вони відпадають, здається, що разом з ними сипиться волосся. Це не так. Людина втрачає волосся щодня. Поки скоринки не відійшли, волоски, що випали, залишаються в струпі. Тому здається, що ви лисієте.

14-30. Молода шкіра наростає. Відтінок виглядає натуральним, брови більше не здаються супер-насиченими та широкими. Настав час записуватися на корекцію, оновлювати зафарбування.

Загоєння губ

Найбільш складні та дискомфортні у загоєнні. Це рухлива мімічна область: людина постійно каже, посміхається, їсть. Через неправильний догляд та постійну міміку шкіра тріскається, болить. Зі свіжим напиленням краще не йти до стоматолога: якщо широко відкрити рот, він точно потріскається.

Як проходить:

1. Фарби соковиті, яскраві. У перші 1-2 години тримається невеликий набряк. Зону протирають серветками з хлоргексидином.

2-3. Починається сухе відновлення. Настало відчуття сухості, стягнутості – перетерпіть. Використовувати помади, бальзами, блиски заборонено. Користуються виключно доглядовим засобом, який ми даємо із собою.

4-5. Шкіра на вигляд така, наче ви цілувалися на морозі. Лушпиння припиняється. Фахівці дозволяють знову фарбуватися щойно відпали останні струпики.

Губи гояться швидше брів. На тонокорекцію все одно можна записуватися тільки через місяць, коли шкіра повністю відновиться, а колір проявиться.

Коли приходити на корекцію

У MyLife Beauty Studio ми проводимо коригування через 1-3 місяці після першої процедури:

  • 30 днів – мінімальний термін відновлення шкіри. Зробити корекцію раніше не можна, навіть якщо зафарбування зажило відразу.
  • 90 днів – максимальний термін, щоб підправити форму, додати насиченості. Значно підкоригувати малюнок у період, коли тон прижився. Якщо запізнитися, доведеться знову малювати ескіз і проводити процедуру. Це вже поновлення.
Не можна коригувати раніше, ніж зазначено в рекомендаціях. Якщо поспішити, шкіра повторно травмується. Залишаться синці або сліди, схожі на шрами. Боляче, а пігмент все одно ляже нерівно, забарвлення та форма попливуть.

Підведемо підсумки

Якщо дотримуватиметеся рекомендацій майстра — у вас буде така краса через місяць

Кожному клієнту в кінці процедури ми пояснюємо, як гояться шкіра. Даємо брошуру з інструкцією з догляду, спеціальні серветки та засоби. Якщо дотримуватися рекомендацій, загоєння пройде добре, речовина, що фарбує, щільно візьметься.

Перманентний макіяж — це дорога послуга, причому не лише фінансово. Нікому не хочеться бачити на своєму обличчі ляпки, рубці або інші косяки після загоєння. Тому правильно доглядати свіжий ПМ так само важливо, як вибрати надійного майстра.

Замовте консультацію – і
приходьте в гості!

Майстер вислухає ваші побажання, вивчить тип шкіри та особливості обличчя.
Ви отримуєте рекомендації щодо образу та процедур, які підійдуть вашій зовнішності

Наші контакти:

Замовити консультацію

Щоб отримати консультацію, заповніть цю форму або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. taplink.cc/evgeniya_shevela

Послуга