Клієнти іноді розповідають історії про те, як майстри зустрічають їх у медичних рукавичках. У них і подають руку, і ескіз малюють, і чек виписують. При цьому працюють у вуличному одязі, без змінного взуття.

На процедурі не ховають волосся і не надягають маску. Так і працюють годинами: клієнту дихають в обличчя, волосся падає, зате зустрічають у рукавичках.

Я дуже ретельно ставлюся до дезінфекції салону і навчаю цьому студентів. Але давайте сьогодні поговоримо про правила стерильності і як їх не перегинати.

1. Стерилізуємо інструменти

Інструменти недостатньо попшикати спиртом або замочити в спеціалізованому розчині. Сухожаровий апарат – найнадійніший засіб від інфекції. Якщо в салоні його немає, біжіть звідти без оглядки.

Наш сухожаровий боєць. Як вам – красень?:)

2. Готуємо екіпірування

Надягаємо маску, навіть якщо нічим не хворіємо. Нікому не подобається, коли йому дихають у вічі. Все волосся, навіть коротке – ховаємо.

Маску та шапочку я надягаю перед роботою. В решту часу ходжу по салону в капцях та медодязі. Це необов’язково, але бажано.

Малюю ескіз без рукавичок

3. Одягаємо рукавички

Хоч і жартую над рукавичками, але без них нікуди. Я надягаю їх після анестезії та перед роботою з голками.
Просто натягнути рукавички мало. Після надягання та під час процедури важливо дезінфікувати їх спиртовим гелем.

Бонус

Якщо ви повернені на чистоті, як ми у MyLife Beauty, поставте кварцову лампу. Запах специфічний, проте простір стерильний.

От і все!
Зустрічати клієнта з порога в масці, рукавичках та костюмі хімзахисту не варто, це зайве:)

Замовте консультацію – і
приходьте в гості!

Майстер вислухає ваші побажання, вивчить тип шкіри та особливості обличчя.
Ви отримуєте рекомендації щодо образу та процедур, які підійдуть вашій зовнішності

Наші контакти:

Замовити консультацію

Щоб отримати консультацію, заповніть цю форму або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. taplink.cc/evgeniya_shevela

Послуга