Корона майстра не фарбує. Частина 1

Любочко, ти зараз помреш!

Саме цю фразу з “Івана Васильовича” я згадувала того дня, коли мені вручили корону: гран-прі на International Beauty Voyage.

Того дня я поводилася скромно. Спочатку набрала батьків. Потім – друзів. Потім їхніх батьків. Тепер ходжу цілими днями вдома в короні і в цілофановому пакеті зверху, щоб пилку красу не зіпсувала.

Все це жарт, звісно. У студії я справді протерла корону, а потім поставила у шафу. Мало хто знає, що корона – це завжди небезпека для майстра та його клієнта. У цій статті розповім чому так.

Корона заплющує очі і запечатує вуха

Прийшла до нас дівчинка від відомого майстра перманенту, попросила видалити зроблені брови. Форма була хороша, але клієнтка хотіла інший образ. Майстер її не вислухав, а просто зробив по-своєму.

Як фахівець, він вчинив правильно. Ідея клієнтки була невдалою: обрана нею форма була зовсім не личить. Але як майстер, йому треба було зняти корону Всезнання та пояснити клієнтові свою думку. Якщо цього не зробити, клієнт піде в інший салон, де зроблять все на вимогу.

У результаті людина погано виглядатиме і ще роздаватиме негативну репутацію першому майстру.

Клієнт завжди правий?

Майстер дійсно не може приймати рішення за клієнта та нести відповідальність за “портаки” іншого салону. Але також не можна тиснути на авторитет або не давати клієнту висловитися.

Щоразу, як клієнт просить зробити форму, яка зіпсує йому обличчя, я не сперечаюся і не наполягаю на своїй думці. Натомість малюю ескіз, де видно, чому форма робить обличчя сумним, в’ялим або постарілим.

Клієнт – не ворог собі. Він подивиться, все зрозуміє і сам ухвалить правильне рішення.

Це ще не все!

Не можу втриматись – хочу поділитися ще однією історією. У наступній публікації розповім, як майстер через свою корону зробив клієнтці леопардову особу:)

Замовте консультацію – і
приходьте в гості!

Майстер вислухає ваші побажання, вивчить тип шкіри та особливості обличчя.
Ви отримуєте рекомендації щодо образу та процедур, які підійдуть вашій зовнішності

Наші контакти:

Замовити консультацію

Щоб отримати консультацію, заповніть цю форму або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. taplink.cc/evgeniya_shevela

Послуга