– У мене брови розміщені на різній висоті. Чи зробите мені татуаж, щоб приховати цю ваду?
– Звісно, ​​зроблю!
– Але у мене на повіках чутлива судинна шкіра. Це не завадить?
– Зробимо все у кращому вигляді!

Приблизно так виглядає діалог клієнта із майстром у салоні. Є такий вид багаторуких майстрів: “все можу, все зроблю”. Він і перманентний макіяж зробить, тату на попі наб’є, ще й плитку на кухні покладе.

Може здатися, що такий майстер – справжній ідеал у тілі: все зробить у кращому вигляді і при першому відвідуванні. Насправді від такого майстра треба тікати, не озираючись. І ось чому.

Чим небезпечний майстер-многорук?

В салоні ми виконуємо процедури клієнтам з різними особливостями шкіри. Пористі, проблемні, судинні, лущиться – все до нас. Але трапляються випадки, коли ми не можемо при першому ж відвідуванні зробити перманентний макіяж.

На це є щонайменше 2 причини:

  • Шкіру потрібно попередньо підготувати до процедури: прибрати лущення, зробити пілінг – і додатково доглядати за зоною майбутнього перманентного макіяжу.
  • Якщо на шкірі лишився старий татуаж, його треба видалити.

Майстер-многорук не любить змушувати клієнтів чекати. Він погоджується проведення процедури навіть без попередньої підготовки шкіри. Замість результату клієнт отримує брови з суцільною заливкою, а за пару місяців синій, фіолетовий або зелений відтінок на обличчі.

Ще може випливти 100500 інших проблем, які можна вирішити довгостроковим лазерним видаленням. Докладніше про це запитайте у нашого Павла: майже щодня він працює із наслідками майстрів-шкідників.

Наступного разу дам короткий список лайфхаків: як відрізнити майстра від шкідника.

Замовте консультацію – і
приходьте в гості!

Майстер вислухає ваші побажання, вивчить тип шкіри та особливості обличчя.
Ви отримуєте рекомендації щодо образу та процедур, які підійдуть вашій зовнішності

Наші контакти:

Замовити консультацію

Щоб отримати консультацію, заповніть цю форму або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. taplink.cc/evgeniya_shevela

Послуга