Мирослави: як ми відмовили в процедурі

Я в інстаграмі: @miroslava_garmata

Мене звуть Мирослава. Перший татуаж мені зробили за дві години. Я витратила рік, щоб його видалити. Так я дізналася, що виправити помилку майстра-перманентника складно та дорого.

Від природи у мене одна брова здається вищою за іншу. Волосся світле і рідкісне, їх майже не видно. Без макіяжу здавалося, начебто брів на обличчі немає.

Через це я пів життя ходила зі стрілками на очах і підфарбованими бровами. Навіть удома підфарбовувала обличчя щонайменше тричі на день: рано-вранці, поки всі сплять, перед сном і ще поправляла протягом дня.

Макіяж забирав багато часу та вимагав уваги. Випадково доторкнуся до обличчя – і думаю: “Чи не розмастила олівець?”.

Ще я – мама двох дітей. Часу в обріз: школа, дитячий садок, спортивна секція, домашній клопіт. Яка тут краса та догляд за собою?

5 років тому мені дуже набридло возитися з олівцем і кистями. Я вирішила полегшити собі життя та зробити перманентний макіяж брів. Ось що з цього вийшло.

Як я пішла на мікроблейдинг до майстра манікюру

Раніше мені здавалося, що майстер на всі руки – це добре

Я вирішила довірити своє обличчя майстру, у якого проходили курси манікюру. Поки вчилася робити нігті, закінчила курси татуажу.

Процедура коштувала дорого – 1000 грн ($39.8). Пам’ятаю, як подумала, що таку ціну може призначити тільки майстер, впевнений у результаті.

Майстер подивилася на моє обличчя, вислухала побажання та сказала, що треба робити мікроблейдинг. Техніка мала зробити брови максимально природними.

Малюнок мені сподобався, ескіз виглядав гарно. Процедура тривала близько двох годин. Шкіру обробили знеболюючим кремом, але все одно було боляче. На щастя, у мене високий больовий поріг: просто терпіла.

Майстер глибоко забивала колір. Вона вважала, що таким чином пігмент залишиться на шкірі щонайменше рік-півтора“Не хвилюйся. За півтора роки все зійде. Прийдеш на корекцію, зроблю все наново”

Мене не обдурили: татуаж не зник навіть за півтора роки. Брови просто посвітліли, волоски перейшли з темно-русявого кольору в брудно-жовтогарячий.

Підсумок: відтінок глибоко вбитий під шкіру і не збирається йти. Помаранчевий колір помітно видно при яскравому світлі. Подруги натякають, що мені час на корекцію. Довелося повернутись до підфарбовування брів. Це дуже дратувало!

Мікроблейдінг – це ручний татуаж. Майстер робить на шкірі глибокі надрізи та заливає в них пігмент.

Техніка не підходить людям слов’янського типу та залишає на шкірі дрібні порізи. Через 3-6 місяців пігмент розпливається, на бровах залишаються плями та рубці від роботи. Виводити мікроблейдинг складно та довго

Шукаю нового майстра

Записатися на корекцію я не могла. У сім’ї було поповнення: не до процедур краси. Тому 4 роки я терпляче робила макіяж поверх татуажу.

Коли дитина підросла, я зателефонувала майстру, щоб записатися на корекцію. За чотири роки її ціна за ПМ брів зросла у сім разів: 7000 грн ($278.8). Це було дуже дорого, і я відмовилася від сеансу.

Я чула, що після мікроблейдингу залишаються червоні чи сині плями, рубці, але в мене нічого такого не було.Мені пощастило: пігмент майже зник. Так буває дуже рідко

Знайома показала сторінку MyLife Beauty Studio, їхня процедура коштувала вдвічі менше. Я вивчила відгуки та фото робіт. Особливо сподобалися стрілки на повіках: вирішила спочатку упорядкувати брови, а потім зробити собі такі ж стрілочки.

Підсумок: записуюсь до Дружини на пудровий ПМ брів. Умовляю чоловіка за борщ та пиріжки посидіти з дітьми.

Старий татуаж не можна перекривати. Пігмент залишається на шкірі, навіть якщо здається, що колір майже зник.

Як мені відмовили в обслуговуванні

Поки бігла на сеанс, все уявляла, як за пару годин вийду з салону з новими бровами.

На радощах зовсім вилетіло з голови розповісти майстру про старого татуажу. У студії мені пояснили, що робити ПМ не можна. Спочатку треба все видалити.Женя дивиться на мої брови і відмовляється працювати. Оце новина!

Я не очікувала такої реакції майстра і секунд на 30 втратила дар мови. Як це – мені відмовили в обслуговуванні? Потім охолола і зрозуміла, що потрапила до професіонала. Хороший фахівець не робитиме свідомо погану роботу, щоб тільки заробити гроші.

Підсумок: записуюсь і одразу йду на першу процедуру видалення.

Якщо пробувати перекрити пігмент, а не видалити, колір перейде в синьо-фіолетово-сірий. Щоправда – виглядає страшно! Такий пігмент видаляють півроку, рік і довше

Працюємо над видаленням

Я знала, що лазерне видалення – неприємна процедура. Але не очікувала, що біль буде таким гострим.

У мене за плечима пологи 2 дітей – мені тепер ніякий біль не страшний! Так мені здавалося перед першою процедурою видаленняСеанс тривав менше хвилини. Після лазера шкіру охолоджували гелевими подушечками, і біль йшов.

Вже після першого сеансу брови стали темнішими. Я виглядала так, начебто сходила на корекцію. Зрадувала: думала, що тепер можна робити нові брови. Але Женя вивчила шкіру і сказала, що цього недостатньо, треба видаляти.

Наступні півроку я ходила до Павла на процедури. Через 5-6 сеансів основний татуаж пішов. Залишилися лише сірі плями там, де майстер татуажу намагалася зробити розтушовку. Цей мікроблейдинг ми видаляли рік.

Результати видалення лазером

Підсумок: видихаю від видалення, записуюсь на пудрове напилення. Тепер точно ходитиму з гарними бровами! Або ….?

Після мікроблейдингу пігмент не вицвітає, а йде вглиб. На шкірі його може бути не видно, але колір проявляється вже на першій процедурі лазерного видалення

Нарешті нові брови!

На пудрове напилення я йшла, як на свято.

За рік я надивилася на Женину роботу. У салоні завжди чисто: стерильні інструменти виймають прямо на очах, працює очисник повітря, майстри ходять у змінному одязі, бахилах та рукавичках.

Женя пояснила, як проходить процедура, які технології та фарби вона використовує. Я хотіла більш рівну, спокійну форму та натуральний колір. Женя намалювала акуратний симетричний ескіз – мені сподобалося.

Процедура тривала три години. Було майже не боляче, кілька разів я навіть поринала в легку дріму.

Взагалі я люблю поговорити, тому в перервах між дремою говорила з Женею. Було спокійно та комфортно. Одного разу я випадково сіпнулася і підняла брову.Женя пожартувала, що поставила повз пару точок. Я думала, що тепер у мене на бровах будуть дві татуажні планети

Все пройшло нормально. Дві мікроскопічні точки були майже непомітні. Женя їх легко зафарбувала. Підсумок: щоранку я прокидаюся з готовими бровами. Навіть якщо треба терміново тікати, макіяж залишається на місці.

Процедура перманентного макіяжу має бути болючою. Тривожний знак, якщо ви відчуваєте сильний, майже нестерпний біль, незважаючи на анестетик. Значить майстер робить щось неправильно

Я не обмежилася ПМ брів

Я вирішила не обмежуватись ПМ брів. Захотілося наголосити на губах і здійснити стару мрію: зробити стрілочки на повіках. Їздити кілька разів у студію у мене б не вийшло. Тому я обрала день, щоб зробити обидві процедури відразу, покинула дітей на чоловіка і влаштувала собі б’юті-вихідний.

Женя вивела рівні стрілки, поверх зробила акуратне розтушовування, бірюзовим кольором.

Вранці – губи

Після народження другої дитини у мене зблідли губи, природний контур зник. Женя запропонувала повернути губам натуральний рожевий колір та підкреслити форму.

Процедура тривала близько двох годин. Мені поклали мінімум знеболювального крему, щоб пігмент краще ліг.

Відразу після процедури губи були а-ля Анджеліна Джолі. Женя мене заспокоїла і дала поради щодо догляду за шкірою. Набряк пройшов наступного дня.

Увечері – повіки

Від природи у мене трохи опущені куточки очей. Від цього погляд видається сумним. Щоб приховати проблему, я постійно малювала собі стрілки. Виходило не завжди добре: то рука здригнеться, то мало часу все вималювати, лінія часто виходила кривою.

Загалом я провела в салоні шість годин, але це стало для мене справжньою міні-відпусткою.
У перерві між процедурами я навіть встигла сходити до кінотеатру.
Нарешті, я сходила в кіно одна – і не на мультик, а на справжній фільм!

Підсумок: збоку здається, що у мене просто червоні губки, без макіяжу. Повіки постійно виглядають красиво і рівно, ніби зі мною вдома живе та працює стиліст.

Повіки та губи трохи набрякають після ПМ – це нормально. Майстер пояснює, як доглядати шкіру, припухлість йде за 1-2 дні.

3 поради, як вибрати хорошого майстра:

Вивчіть роботи майстра. Дивіться фотографії татуажу без фотошопу, знайдіть відгуки клієнтів. Свіжі або заретушовані роботи не покажуть, як тримається фарба чи форма за рік. Потрібно знайти роботи, яким хоча б 6 місяців

Розпитайте майстра про процедуру. Дізнайтесь, у якій техніці він працює, які матеріали використовує. Попросіть розповісти, як доглядати шкіру під час загоєння. Фахівець чесно розповість про процедуру та дасть поради щодо догляду. Недосвідчений швидше за все відмахнеться корекцією

Поставте майстру незручні питання. Запитайте, що робити, якщо пігмент попливе або змінить колір. Дізнайтеся, що буде, якщо вам не сподобається форма. Якщо майстер запевняє, що він зможе перекрити старий татуаж чи виправити недоліки на наступних сеансах – не варто йому довіряти

Кінець моєї історії про ПМ

Зараз у мене красиві рівні брівки, рожеві губи з чітким контуром та акуратні стрілочки з бірюзовою розтушовкою.

Перманентний макіяж дає більше часу для себе. Ще підвищує впевненість та самооцінку. Щодня в будь-яку погоду я знаю, що мій макіяж ідеальний – це чудово піднімає настрій. Чоловік теж помічає мені зміни, йому все подобається.

Коли жінка щаслива, у будинку панує мир та затишок.

Замовте консультацію – і
приходьте в гості!

Майстер вислухає ваші побажання, вивчить тип шкіри та особливості обличчя.
Ви отримуєте рекомендації щодо образу та процедур, які підійдуть вашій зовнішності

Наші контакти:

Замовити консультацію

Щоб отримати консультацію, заповніть цю форму або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. taplink.cc/evgeniya_shevela

Послуга