Отзыв Ольги про довіру до майстра та процедури ПМ

Мене звуть Ольга, мені 35 років, я – адвокат. 

Добре виглядатиме — частина моєї роботи. На догляд за собою завжди витрачалося багато часу: потрібно витратити на макіяж не менше 40 хвилин вранці, щоб потім весь день стежити, як би він не поплив.

Мені подобаються мої природні риси, але завжди хотілося чогось більшого: трохи яскравіше насиченість губ, трохи більше чіткості у формі брів.

Знайомі розповідали про те, як круто ходити з перманентним макіяжем: зробив один раз – забув на кілька років. Пропозиція звучала привабливо, але йти на процедуру я не поспішала.

У багатьох брови та губи виглядали ненатурально. Одразу видно: це не своє, рідне, а намальоване. Ще лякав ризик потрапити до поганого майстра. Заплатити гроші, щоб потім ходити з плямистими, кривими чи вічно здивованими бровами? Ні дякую!

Мені пощастило бути знайомою з Павлом. Він познайомив мене зі своєю дружиною – майстром Євгенією. Ця людина повністю змінила мою думку про перманентний макіяж.

Губи до процедури здавались мені бляклими

Чому я довірилася Жені

Я одразу підійшла до справи як адвокат: адже це моя особа, я зобов’язана її захищати.

Еще до записи в салон изучила вдоль и поперек информацию о том, что из себя представляет процедура: как стерилизуют инструменты, что должен рассказать мастер в день процедуры, как понять, что работа пошла не так. 

До початку процедури Женя провела мені екскурсію салоном: їй було важливо, щоб я з порога почувалася комфортно і безпечно. Від неї віяло спокоєм та доброзичливістю. У кабінеті було просторо, затишно та чисто. Майстри працювали тільки в рукавичках та масці.

У мене було чимало запитань. Чи може пігмент спричинити алергію? А герпес? Як довго шкіра загоїться? А що робити, поки скоринки не зійдуть? Як майстер дезінфікує інструменти? Яку шкоду може заподіяти ПМ? Як мені ходити з скоринками на людях? І це лише частина, яку я пам’ятаю. Такого скрупульозного інспектора, як я, ще пошукати треба 🙂

Якщо в інших салонах майстра від скрупульозності клієнта починають нервувати і крутитися, як на сковороді, то в цій студії їх сприймають нормально. Для хлопців із MyLife відповіді на питання – частина роботи, а не геморой – ознака проблемного клієнта.

Женя показала свої роботи і докладно розповіла етапи процедури: до чого готуватися, як доглядати шкіру, навіщо потрібна корекція. 

Все це мене заспокоїло. Я розслабилася та приготувалася стати максимально красивою.

Якщо не придивлятися, перманентний макіяж від моїх природних брів не відрізнити

Як проходила процедура

Все почалося з бровок. У мене було лише одне побажання: природність. Жодної штучної насиченості. В ідеалі – щоб виглядало так, ніби мене мама народила із цими бровами.

Женя уважно розглянула мою міміку, відтінок шкіри, колір очей та волосся. Спираючись на мій кольоротип, підібрала пігмент і намалювала форму ескізу.

Поки вона працювала, моя голова крутила шалену думку: “А раптом не сподобається? Косметику змити легко, а тут так легко не відбудешся. І що ж тоді робити?”. Я не витримала і висловила побоювання вголос.

Женя – один із самих розуміючих фахівців, вона діє на оточуючих як миттєвий антистрес. Ми спокійно обговорили мої тривоги, пожартували — і в мене наче камінь із душі впав. Потім я побачила ескіз моїх майбутніх брів і всі страхи остаточно пішли.

Сама процедура тривала близько години. Ніяких болючих відчуттів не було, я відчувала лише легкий дотик. Весь цей час ми з Євгенією говорили про своє, про дівоче. Я не помітила, як час пролетів, і мені дали в руки дзеркало.

Дивлюся на себе і розумію: як це круто! Це саме те, що я хотіла.

Не можу намилуватися!

Догляд після процедури

У Жені прописано свою систему догляду за шкірою. Вона дала мені чітку систему і все для догляду, щоб шкіра загоїлася легко і швидко.

Багато дівчат розповідають, що після процедури їм доводилося більше тижня сидіти вдома — скоринки були надто моторошними, довго гоилися, відвалювалися шматками.

Я як любитель порядку виконувала вказівки в точності. Можливо, тому в мене скоринки були майже непомітні, сходили поступово і не приносили дискомфорту. Поки шкіра гоїлася, я спокійно ходила на роботу і зустрічалася з клієнтами. Через 6-7 днів брівки стали абсолютно чистими.

Через рік прийшла оновити колір і не встояла перед спокусою, залишилася робити акварельні губки.

Мої губи: ліворуч, праворуч після процедури

Як підготувати себе до процедури ПМ

Так приємно бачити себе гарною

Подругам сподобався мій перманентний макіяж, і вони захотіли собі такий самий. Запитали, що треба знати перед походом у салон. Ось що я порадила:

1. До приходу до майстра визначтеся, якого результату ви чекаєте, хоча б приблизно. Просити зробити з себе Кіру Найтлі не треба. Але визначитися частково з насиченістю та формою – важливо

2. Не можна наосліп довірятися першому-ліпшому майстрові. Навіть якщо його радить кохана подруга. У вас лише одна особа. Тому до того, як лягти на кушетку, важливо подивитися на роботи майстра, познайомитися з його робочим процесом: з чого він починає процедуру, як слідкує за тим, щоб не було шрамів або набряків, що порадить для швидкого загоєння. Якщо майстер не відповідає, нервує або пояснює аби як – це привід задуматися і можна змінити салон

3. Перманентний макіяж повинен наголошувати на природній красі. Якщо майстер каже, що відтінок чи форма не підійдуть вашій шкірі чи особі – варто прислухатися, а не гнути свою лінію. Буває так, що майстер пояснює свою точку зору, а ви не погоджуєтесь, внутрішньо відчуваєте сумнів. Це привід відкласти процедуру та все обміркувати. Іти на ПМ потрібно тільки коли ти точно впевнений у майстрі та в результаті

Популярні запити:

Замовте консультацію – і
приходьте в гості!

Майстер вислухає ваші побажання, вивчить тип шкіри та особливості обличчя.
Ви отримуєте рекомендації щодо образу та процедур, які підійдуть вашій зовнішності

Наші контакти:

Замовити консультацію

Щоб отримати консультацію, заповніть цю форму або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. taplink.cc/evgeniya_shevela

Послуга