Сині брови і пухирі на відстані — ціна помилки майстра: відгук Галини про процедуру ПМ

Мене звуть Галина, я секретар університету.

Щодня я спілкуюся з великою кількістю людей, тому презентабельний вид на роботу є обов’язковим.

Від природи у мене акуратні та густі брови. Необхідності у перманентному макіяжі не було, але одного разу я вирішила поекспериментувати із зовнішністю. Ось що з цього вийшло

Перший досвід татуажу: доставка студії додому

липень, 2007: я зі своїми натуральними бровами

Перший татуаж я зробила сім років тому. Тоді було дуже модно “набивати” собі макіяж. Якось приходжу на роботу, а колезі роблять корекцію брів прямо в офісі. Сама майстер була із Дніпропетровська, приїжджала до Києва до клієнтів.

Я ще не знала, що свіжий результат виглядає яскравіше загоєного. Брови подруги виглядали красиво, волоски промальовані як справжні. Захотілося собі такі самі. Ціна була близько 50 $, мене влаштувало.

Майстер запропонувала записати мене наступного дня, поки вона ще у Києві. Домовилися зробити все у мене вдома.

Все сталося дуже швидко: я одразу погодилася і майже ні про що не питала майстра. Мені тоді здавалося, що може піти не так?

Йти до незнайомого майстра на довірі неправильно. Перед процедурою нормально завалювати майстри питаннями про стаж та анестезію, просити фото робіт, що зажили, через рік. Досвідчений спеціаліст спокійно все пояснить, а незрілий відмовиться відповідати

Робимо процедуру у спальні 

Процедуру робили у спальні, прямо на моєму ліжку. Майстер сказала, що так буде зручно, а люстра світить досить яскраво.

Анестезії не було, але я продовжувала думати, що все йде як слід. У мене високий больовий поріг, десь 8 балів за шкалою з 10. Я можу свердлити зуби у стоматолога без знеболювального. Тому процедуру перенесла терпимо.

Майстер працювала менше години. Спочатку вона намалювала ескіз на око і особливо не питала моєї думки, а одразу почала заливати контур пігментом. Навіть якби спитала, я б не відповіла як треба: без промальовування незрозуміло як уся ця краса виглядатиме.

Після процедури я подивилася в дзеркало: форма сподобалася, але колір видався занадто темним.

майстер пообіцяла, що відтінок посвітлішає, коли скоринки зійдуть

Домовилися зробити корекцію через 3 місяці, коли вона знову буде у Києві. Пройшло 3 місяці, на моєму обличчі почався такий кошмар, що про корекцію не могло бути й мови.

Мої брови після татуажу

Татуаж мені набили вище за зростання волосся. Брови доводилося постійно вискубувати. І це було не найстрашніше!

після татуажу брови стали рідкими та неакуратними

Колір справді став світлішим — і помінявся на світло-синій. Брови виглядали мультяшними, наче намальовані поганим фломастером.

Щоранку я зафарбовувала свої мультяшні брови косметикою. Без олівця не виходила із дому. Згодом колір вигорів, але синьова залишилася Рідні казали: “От нічим тобі, Галю, зайнятися було”

Виходити в люди у такому вигляді було неможливо. Я розуміла, що перекрити такий щільний колір не вдасться. Потрібно було шукати майстра з видалення.

Процедура видалення чи катування вогнем

Біля будинку знайшла студію ПМ, пробігла очима відгуки та записалася до майстра з видалення.

У студію я приходила як на тортуру вогнем. Суворий чоловік просто випалював лазером мої брови без анестезії та охолодження.

Навіть мій поріг болю хитався і плакав. Після сеансів я виходила з набряками та пухирями, які трималися кілька днів. Крем від почервоніння мені не давали. Щоб не лякати колег на роботі, я планувала процедуру на п’ятницю. Усі вихідні сиділа вдома: чекала, доки зійде набряк.

Майстер казав, що не можна користуватися кремом після процедури.
Набряки повинні сходити самі, щоб пігмент краще виходив
Майстер запевняв, що пухирі це звичайна справа. У всіх шкіра реагує на лазер по-різному

Від перших двох процедур користі було мало: права брова посвітлішала, ліва практично не змінилася. Я сходила ще кілька разів, але нічого не змінилося. Тоді я вирішила шукати нового майстра.

мої брови після 5 сеансу видалення у незнайомого майстра

Знайомство зі студією MyLife

Подруга розповіла, що збирається робити ПМ у Євгенії: майстри зі своєю студією та навчальним центром. Тут можна було записатися видалення.

Цього разу я не поспішала із записом: чекала, поки зійдуть залишки пухирів. Через півроку подруга приїхала з загоєними прекрасними бровами, показала сторінку студії в соціальних мережах.

Спочатку я просто читала пости Євгенії на фейсбуці та сподівалася, що залишки пігменту зійдуть самі. Дива не сталося, тоді я записалася у MyLife на консультацію.

У студії я одразу відчула, що Євгенія – мій майстер. Вона уважно вивчила стан шкіри і розклала все по поличках. Нарешті я зрозуміла, чому брови змінили колір і не вдалося вивести пігмент.

Коли мені на ліжку набивали татуаж, світло від люстри падало нерівномірно. Майстер вводив голку на різну глибину, тому колір вийшов різним. В одній брові пігмент ліг глибше і виводився з різною швидкістю

Починаємо видаляти татуаж

Того ж дня я познайомилася з Пашею. Він припустив, що потрібно щонайменше 2 процедури. Того ж дня був перший сеанс вилучення.

брови перед другим сеансом у Павла

Пігмент виходив буквально на очах. Справді, через 2 сеанси видалення Євгенія сказала, що можна робити новий ПМ. Я стрибала від щастя — моя сестра мала весілля через півтора місяці, на якому я хотіла бути вже з новими брівками. Це було ризиковано, але я повністю довіряла Жені.

Що потрібно знати про видалення

1. Видалення лазером – це не тортури за гроші. Процедура справді не з приємних, але професіонал намагається зробити все терпимо та швидко

2. Опікові пухирі від лазера це непрофесіоналізм, а не норма. Опіків не повинно бути в жодному разі

3. Набряк не повинен триматися кілька днів. Почервоніння проходить за кілька годин, якщо шкіру охолоджувати на процедурі і потім мазати кремом

Готуюся до нових брів

Після першого татуажу мої брови стали рідкими. Ми вирішили зробити брови в пудровій техніці, щоб зорово надати обсягу.

Перед процедурою я показала Євгенії, як фарбую брови олівцем. Мені хотілося зберегти звичну форму, зробити їх не надто широкими та не надто тонкими.

Євгенія сказала, що така форма виглядатиме погано, і краще її трохи змінити. Я повністю довірилася Жені – і ні на мить не пошкодувала про це.

Процедура проходила так

Спочатку Євгенія малювала ескіз близько години. Це було більше, ніж вся процедура мого першого татуажу. Якщо вперше лінії малювалися на око, Євгенія кожен штрих виміряла спеціальними лінійками, ставила штрихи та позначки.

На одній брові у мене трохи випирає кістку і дає тінь. Євгенія по 100 разів перевіряла ще раз і виправляла форму, поки не залишилася повністю задоволена результатом.

У готовий ескіз я закохалася одразу. Обличчя стало яскравішим, риси красиво доповнювали один одного. Мені здавалося, що заради такого можна зазнати будь-якого болю. Виявилося, що терпіти не доведеться – після анестезії я майже нічого не відчувала.

Процедура йшла легко. Я лежала на кушетці, розмовляла з Женею і думала, що ще трохи, — і в мене будуть найкрасивіші брови на світі. Женя попередила, що брови здаватимуться яскравішими і ширшими, поки скоринки не зійдутьКоли наприкінці мені дали в руки дзеркало, у голові була
тільки одна думка: “Вау, ось це так!” 

Процес загоєння та корекція

Я пам’ятала, як гоялися брови після першого татуажу. Тому цього разу спеціально зробила собі невелику чубчик. Чубчик закривав кірочки, я спокійно ходила на роботу. Євгенія дала спеціальний крем, я дотримувалася всіх рекомендацій.

Найважче було тримати себе в руках, не чухати і не здирати скоринки. Коли було зовсім нестерпно, я чухала зону в 3-5 см вище за зростання брів – ставало легше.

Корочки зійшли за тиждень, і на весіллі у сестри я була вже красунею.

За два місяці ми зробили корекцію. Процедура тривала менше, тому що малювати ескіз та підбирати пігменти було не потрібно. Корочки зійшли швидше та рівномірніше.

Моя мрія здійснилася

Мій експеримент із ПМ затягнувся на 7 довгих років. У результаті я отримала те, що мріяла — ідеальні брови.


Близькі та знайомі у захваті. Кажуть, що обличчя гарно змінилося, виглядає інакше. Брови не впадають у вічі і виглядають натурально. Ті, хто не знає моєї історії, навіть не здогадуються, що на мені ПМ. Саме такий ефект я й хотіла.

Мій особистий чек-лист: як розпізнати хорошого майстра

Подруги дивляться на мої брови і запитують: “Як знайти майстра, який зробить так само круто?” За ці роки у мене з’явилося 5 правил, які допоможуть у пошуку хорошого майстра.

№1. Процедуру можна робити лише у студії: під професійним освітленням, у правильному кріслі. Тільки так пігмент ляже рівно.

№2. Гарний ескіз не роблять на око. Гармонія обличчя досягається симетрією, кожен міліметр має бути вивірений за пропорціями.

№3. Майстра потрібно вибирати за загальним роботам. Свіжий ПМ – не показник якості. Потрібно подивитися фото робіт, що зажили, мінімум півроку тому.

№4. Перед процедурою потрібно ставити якнайбільше запитань. Не можна соромитися питань: який у майстра досвід, якими фарбами він користується, як стерилізує інструменти та прогнозує результат.

№5. Важливо прислухатися до порад майстра. Здорово, якщо ви знаєте свою форму та відтінок пігменту. Але хороший фахівець бачить повну картину, часто краще за клієнта. Якщо майстер рекомендують зробити іншу форму або колір, варто прислухатися.

Замовте консультацію – і
приходьте в гості!

Майстер вислухає ваші побажання, вивчить тип шкіри та особливості обличчя.
Ви отримуєте рекомендації щодо образу та процедур, які підійдуть вашій зовнішності

Наші контакти:

Замовити консультацію

Щоб отримати консультацію, заповніть цю форму або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. taplink.cc/evgeniya_shevela

Послуга